Относно сайта

Знаете ли ,че ...
Niko86

Относно сайта

Мнениеот Niko86 » 17 юни 2006, 13:54

Краси, не зная дали си забелязал, но някои от снимките на випуск 2006 не се отварят. Направи ги като имаш възможност

by_the_way_
модератор
модератор

Мнениеот by_the_way_ » 17 юни 2006, 14:18

и при мен е така ... Първо си мислех, че имам някав проблем с Java ама сега и Niko86 като каза, че и при него някои не се отварят ..... Тай че в тоя ред на мисли .. треа се заемеш :)

Потребителски аватар
keen
ХАКЕРче
ХАКЕРче
Контакти:

Мнениеот keen » 17 юни 2006, 19:34

Всичко е ток и жици вече.Бях го забелязал но нямах време на момента да ги оправя ;:P~
Подцени ме, за да ме стимулираш!
Изображение

rumi

Мнениеот rumi » 22 яну 2008, 18:29

Pozdravlenia za foruma.Taka imame vazmojnost ot 4ujbina da se informirame za Satov4a. :D

Потребителски аватар
keen
ХАКЕРче
ХАКЕРче
Контакти:

Мнениеот keen » 23 яну 2008, 09:36

rumi написа:Pozdravlenia za foruma.Taka imame vazmojnost ot 4ujbina da se informirame za Satov4a. :D

Благодаря Руми,
старая се да прявя доста неща които са за доброто на родния ни краи и то по моя лична инициатива, но за жалост много малко ги оценяват и разбират пълния смисъл на всичко което се опитвам да направя. Галерията, форума създадох най-много за такива като вас далече от Сатовча да гледате и информирате какво става по тук ,но вместо смислени коментари често се появяват и малко просташки но... това си ни е манталитета за съжаление :(
Хубавото е, че Сатовча се развива и със всеки изминал ден се появява нещо с което може да се похвалим. Имаме си сайт, имаме си такси в селото ;) имаме си и нова бензиностанциа направена по европейски стандарт и за сега е най добрата от този тип в раьона ни (Лукоил)
П.П. Поздрави на Миро и се надявам скоро да се видим и пием по ракийка ;)
Подцени ме, за да ме стимулираш!

Изображение

B_rabbyt
издухало копеле
издухало копеле
Контакти:

Мнениеот B_rabbyt » 24 яну 2008, 00:21

saita e strahoten i keen prodaljavai vse taka dosega si4ko koeto si napravil po tozi sait uspqva6 100% i mene li4no mnogo me kefi
A 4e nqmash edna stotinka verno li e?

Върни се в “Съобщения”