Prince of Persia The Two Thrones

Говори спокойно, не те слушам
Leader^^

Мнениеот Leader^^ » 28 юни 2006, 21:49

Та като стана въпрос за игри това е последната игра която сам си качвал :wink:

Изображение

Това е поредна версия от поредицата POP (според някой последна).Ако искате да си я свалите имате две възможности- да си свалите cd релииза или DVD.Може да си я намерите в почти всеки торент тракер (няма да посочвам :P ), а пак за тези които не харесват торенти http://psmaniac.data.bg/Games/PC/PoP3.SFCloneCD-MiRROR/

За мен играта е идеална, по- касно може да постна няколко скрееншота ;), ако някой не ме испревари
Единственият проблем при подкарването на играта е че при някои машини се налага отстраняване на хардуер (цд или двд-четачка, записвачка) за да може да преодолеете защитата на старфорс.Но поне си заслъжава :P Ето един метот за подкарване на сд релииза , макар че при мен помогна само дарпане на кабелите :?
1. Разархивирате файла в папка "patchtool"
2. Отваряте файла от тази папка и го сложете в директорията с имейджа на 3-ти диск или му посочвате ръчно къде е имейджа.
3. Изберете какъв диск ще използвате (лични забележка: трябва ви 800mb диск).
4. Натискате бутона за патч на програмата и чакате докато ви изпише, че е свършило (ще ви трябват 800mb свободно място)
5. След кат освършите с патча ще имате нов имейдж - пчнатия
6. Сега правите следното:

1. Отваряте ти Alcohol 120% v195 Build 3105 (има точно тази версия на много места в data.bg)
2. Цъкате си на помощника за записване на имейджове и избирате пачнатия от вас имейдж (този който правехте с програмата преди малко)
3. Избирате долу защитата да ви е на "SECUREROM *NEW*", а не на "SECUREROM NEW 4/5", на тип за записване слагате RAW/DAO, от страни да ви е отбелязано само защитата за buffer underrun.
4. Нагласяте скоростта на запис на 4х и пускате да се записва. Тогава ще ви даде един прозорец и ще ви пита една работа, давате му първото и продължавате.
5. 1 и 2 диск не са защитени и можете да ги запишете както искате и с която искате програма и на каквито искате дискове.

След като изпържите дисковете, записвате играта и използате: BZ7A9-X488N-725MY-E9FND-TLPDZ

УСПЕХ!!!

Gam3r43

Мнениеот Gam3r43 » 28 юни 2006, 22:06

Да играта я дават доста добра все още не сам я играл но опитах втората част и ме запали така че на всеки имащ се за геимър му препоръчвам Prince of Persia било то Warrior Within или The Two Thrones

Leader^^

Мнениеот Leader^^ » 29 юни 2006, 22:33

ето още някои снимки ;)

Prince
Prince throne
Dark prince
Farah

Върни се в “Авая моабети”